Translate

Sunny

15:52:00 Monika Homolová 0 Comments


 Moje nové  slnečné okuliare nemôžu byť iné ako lenonky. Opäť úlovok z Letnyhit.sk kde majú širokú ponuku tohto štýlu. Ja som si nakoniec zvolila tieto, ale celkom ma zaujali aj tieto vyklápačky TU. Doplnky v zlato hnedej farbe ma teraz veľmi bavia. Trošku príjemnejšia voľba než prísne čierna a strieborná. Konečne však začala moja sezóna a môžem nosiť aj kimoná. Toto zamatové som ešte v zime našla takmer v 80% zľave. Teším sa, ked ho vyvenčím na nejaký festival či koncert v prírode.
V poslednej dobe okrem bižutérie pomaličky rozbieham na webe aj vintage shop s hippie oblečkom. Viac nájdete tu facebook.com/MagicMantrashop .
;)

Gypsy love / shopping

11:28:00 Monika Homolová 1 Comments

 Ako začať...Nič nestíham a pekne to tu zanedbávam, ale mám na to veľmi pozitívne dôvody ;)
Pomaly som už odložila všetky svetre a chystám sa na leto tučnými zásobami farebného cigánskeho oblečenia :)
No viac než dbať na materiálne veci sa snažím napraviť si telo a ducha. Po zime v katastrofálnom stave. Neviem či to máte aj vy, ale ja počas zimných mesiacov úplne zamrznem a obmedzím pohyb na minimum. Nie som typ do fitka a tak len úpenlivo čakám na teplé počasie. Toto leto to vidím na plávanie, beh a kolieskové korčule.
Najlepší úlovok mesiaca? -Kožená taška so second handu, polorozpadnutá, ale krásna. Na festival ideálna. Musím ju dať zošiť brašniarovi, lebo má vytrhané švy . Recyklujem módu ;)
Lepšie opraviť koženú, ako si kúpiť predraženú a umelú.
Držte palce aby sa to zdarilo :)
skirt,bag-second hand, earrings-gift from friend